مقالات و رویدادها

جواب بسیار ساده است . هییچکدام

واقعیت این است که طعم و مزه یک تجربه کاملا فردی است که تحت تاثیر عوامل مختلفی است ..

عواملی از قبیل ژنتیک شما که بر نحوه درک مغز شما از ذائقه های خاص تاثیر می گذارد. محیطی که شما در آن بزرگ شده اید و باعث می شود تا شما طعم های خاصی را نسبت به سایر طعم ها ترجیح دهید.

گیرنده های طعمی بدن شما که می توانند تحت تاثیر داروها تغییر کنند . آموزش چشیدن که به شما در شناسایی بهترین طعم ها کمک می کند ، تجربیات زندگی و خاطرات منفی یا مثبتی که ممکن است در ارتباط با یک طعم داشته باشد. حتی غذاهایی که می خورید قادر هستند گیرنده های طعمی شمارا تحت تاثیر قرار دهند و در آخر هم می خواهم به خلق و خو و میزان استرس تان که باز هم بر گیرنده های طعمی مغز شما اثر گذار است اشاره کنم.

کدام قهوه خوشمزه تراست

به همین دلیل وقتی کسی قهوه انتخابی خود را به شما به عنوان بهترین قهوه پیشهاد می دهد منظور آن شخص این است که این قهوه از نظر ذائقه و سلیقه من بهترین است و ممکن است این طعم برای شما دلپسند نباشد .

بنابراین نیازی نیست تا شما به توصیه قهوه خورهای حرفه ای گوش کنید بلکه کافی است خودتان قهوهای مختلفی را تست کرده تا بالاخره طعم و مزه دلچسب خود را بیابید.

این همان بهترین و خوشمزه ترین مزه قهوه برای شماست. طعمی که خوتان آن را کشف نموده اید. از چسبیدن به برخی از نامهای خاص خودداری کنید زیرا ممکن است طعم واقعی قهوه ها برای شما آشکار نشود.

01 بهمن 1398

کدام قهوه خوشمزه تر است ؟