قهوه تا همین 100 سال پیش جزو بهترین نوشیدنی ما ایرانی ها بوده است

برای اکثر ما چیزی دل انگیز تر از نوشیدن یک فنجان قهوه در صبح نیست حال چه چیزی خوشایند تر از این که بدانیم این نوشیدنی قادر است ما را در برابر ابتلا به بسیاری از بیماریها مصون نگه دارد. در جهان نه تنها قهوه یک نوشیدنی انرژی زا محسوب میشود بلکه به عنوان بهترین نوشیدنی و دارو در تغیر خلق و خوی آدمها بکار می رود.
سالانه حدود 8 میلیون تن قهوه در جهان تولید می شود و دوستداران و طرفداران این نوشیدنی در جهان سالانه بیش از 400 میلیارد فنجان قهوه میل می کنند بنا براین به جرأت می توان گفت قهوه پس از نفت دومین مایع پرطرفدار جهان است اما در این میان برخی از سودجویان با سوء استفاده از عدم آگاهی مصرف کنندگان در فراوری و بسته بندی این نوشیدنی تقلب کرده و عموما یک یا دونوع قهوه ارزان را به جای انواع قهوه و با قیمتهای مختلف به دست خریداران می رسانند.

برند شامات با هدف تهیه از بهترین و مرغوب ترین دانه قهوه سبزدنیا و بکار بردن علمی ترین روشهای رست و برشته کاری این دانه با ارزش، ایجاد گشته تا قدمی هر چند کوچک در این راستا بردارد.
ما برای تحقق این هدف وبسایتی راه اندازی نمو ده ایم تا از این طریق هم بهترین مقالات و مطالب روز دنیا را در زمینه قهوه برای مخاطبین خود انتشار دهیم و هم محصولاتی اصل، با کیفیت و تازه را با مناسب ترین قیمت به دست طرفداران و دوستداران این نوشیدنی محبوب برسانیم.

قهوه شامات